Sanalika İlk Görev - Görev Sistemini TanımakSanalika'da ilk görevinizi almaya hazırmısınız? O zaman her daim kafenin yanında duran gazeteci çocuğa tıklayın ve ilk görevinize hazır olun. Eğer herhangi biri size görev vermek istiyorsa, kafalarının üzerinde ! işareti göreceksiniz. Gazeteci çocuğa iyice bakarsanız kafasının üzerindeki ünlemi göreceksiniz. Gazeteci çocuğa tıklayın ve ilk görevinize hazır olun.


 Oyunun ilk görevinin amacı seni asıl görevlere yönlendirmek. İstenen kafenin sahibine gidip istediği birşey olup olmadığını öğrenmek. Görevi tamamladığınızda 10 sanıl ve 10 deneyim puanı kazanacaksınız. 


Zaten gazeteci çocuk kafenin yanında durduğundan fazla uzağa gitmenize gerek yok. Kafenin kapısına tıklayın ve içeri girin. İçeride tezgahının arkasında duran Erdem'i göreceksiniz. Erdem'in üzerinde ? işaretini göreceksiniz. Bunun anlamı şu anda çalıştığınız görevle ilişkili olduğudur. Erdem'in üzerine tıkladığında size yine bir seçim sunacaktır. Amacımız elimizdeki ilk görevi tamamlamak olduğundan "d6d6d; font-family: 'Lucida Sans Unicode'; font-size: 16px; white-space: pre;">Görev Sistemini Tanımak" i tıklayın ve puanları cebinize indirin.
Ufak bir not: 

! : Yeni görev anlamına geliyor. Elinizdeki görevleri bitirmeden yenisini almak kafanızı karıştırabilir. Biraz daha deneyim kazanana kadar teker teker gitmenizde fayda var.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !